Krom Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Paslanmaz korkulukların standart ölçü ve modelleri bulunduğu gibi, mimari projeye özel biçimde üretilen özel çeşitleri de bulunuyor. Korkulukların tasarımı, uygulama yeri, türü ve kalınlığı gibi faktörler ürünün fiyatlandırmasında farklılıklar yaratan başlıca kalemler olarak değerlendiriliyor. Bu nedenle ilk aşamada paslanmaz korkuluklar için net bir fiyatlandırma yapmak çok mümkün olmuyor.

Müşteriden gelen istek ve talebe göre teknik özellikler de dikkate alınarak fiyat teklifi belirleniyor. Projeye uygun biçimde üretilecek korkuluklar, uygulama öncesi keşif ve ölçülendirme aşamasından geçiyor. Siparişi alınan korkulukların üretici firmadaki üretim aşamasından sonra, uzman teknik ekip tarafından yerinde montajı gerçekleştiriliyor.
Uğur Paslanmaz; korkuluk sektöründe uzmanlaşmış personeli ile paslanmaz korkuluk sektörü denilince akla ilk gelen öncü firmalardan biridir. Hizmet vermeye başladığımız 2009 yılından bu güne paslanmaz sektöründe bir çok yeniliğe ve paslanmaz korkuluk modeli çizimine ve üretimine öncülük etmişizdir.